ADMINISTRATOR DE RETEA
SC KOBER SRL
Bacau
‎în urmă cu 20 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • studii superioare finalizate de calculatoare sau informatica;
  • minim 2 ani de experienta intr-o activitate similara;
  • cunostinte avansate de administrare retele Windows, Servere Windows si networking;
  • cunostinte de administrare baze de date Oracle, Microsoft SQL, Sybase
  • cunostinte despre securitatea calculatoarelor şi a reţelelor, gestiunea serviciilor de reţea, infrastructură și servicii pentru rețele mobile;
  • cunostinte avansate despre masini virtuale si infrastructura virtuala (Vmware, Hyper-V, VirtualBox)
  • Descrierea jobului

    Securitatea calculatoarelor şi a reţelelor, gestiunea serviciilor de reţea, infrastructură și servicii pentru rețele mobile.

    RECRUTAM din Piatra Neamt, Tg. Neamt, Roman si Bacau

    Nota de informare privind datele cu caracter personal

    Prin transmiterea CV-ului dvs., intelegem ca sunteti de acord ca datele dvs. personale incluse in acest document, sa fie prelucrate de biroul de resurse umane al SC KÖBER SRL in scopul bunei derulari a procesului de selectie a candidatilor pentru pozitiile publicate pe acest site.

    SC KÖBER SRL isi asuma raspunderea pentru protectia deplina a datelor dvs. personale si se obliga sa nu transmita aceste date unei terte parti fara acordul dvs.

    In cazul in care profilul dvs. nu se califica pentru o selectie la o pozitie la care ati aplicat, datele dvs. personale vor fi pastrate doar pana la finalizarea procesului de recrutare, pentru o perioada de maxim 3 luni, conform politicii noastre de retentie a datelor candidatilor.

    Aceasta politica nu exclude sansa dvs. de a aplica la orice alta pozitie devenita disponibila și anuntata pe site-urile de recrutare.

    Raportați această lucrare