Operator date - depozitul central km 13 A1, CHIAJNA
ROVERE MOBILI
Ciorogarla
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare in curs / finalizate;
  • Cunostinte de limba engleza mediu;
  • Cunostinte de Microsoft Office;
  • Abilitati de comunicare si prezentare;
  • Orientare catre rezultate;
  • Descrierea jobului

  • Gestionarea relatiei cu clientii companiei ( persoane fizice, persoane juridice );
  • Asigurarea emiterii documentelor de livrare avize, facturi, anexe, corespondenta, in termenele contractate ;
  • Introducerea si validarea datelor pe suport electronic;
  • Gestionarea unei arhive scriptice si electronice generate zilnic sau periodic conform procedurilor interne de lucru;
  • Asigurarea conformitatii datelor introduse cu documentele primare;
  • Salvarea periodica a datelor introduse pe suportul recomandat ;
  • Solicitarea restaurarii - la nevoie - a datelor salvate;
  • Pastrarea copiilor de siguranta ale datelor salvate pe suport electronic.

    Raportați această lucrare