Senior Travel Advisor
Blue Air Aviation SA.
Romania
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Viitorul Senior Travel Advisor va avea un rol deosebit de important în compania noastră, asigurând cu profesionalism și entuziasm suportul necesar pentru clienții Blue Air.

Candidatul ideal ar trebui să corespundă următoarelor cerințe :

  • Educație : absolvent studii medii; student / absolvent de studii superioare
  • Experiența nu este obligatorie însă experiența în domeniul Customer Support este un avantaj
  • Cunoștințe de limba Engleză și Italiană
  • Cunoștințe în operare PC (MS Office)
  • Aptitudini de comunicare excelente
  • Atitudine orientată către client
  • Capacitate de a învăța rapid
  • Claritate în exprimare
  • Spirit de echipă și mult entuziasm.
  • Descrierea jobului

    Responsabilitățile viitorilor colegi sunt :

  • Să reprezinte compania în relațiile cu pasagerii, respectând standardele de calitate
  • Să asigure comunicarea cu pasagerii companiei prin toate mijloacele de comunicare puse la dispoziție
  • Să ofere pasagerilor detalii referitoare la serviciile companiei, tarife, condiții de călătorie
  • Să rezolve promt și într-un mod profesionist problemele întâmpinate de pasageri
  • Să asigure servicii de ticketing
  • Să comunice prin mijloace specifice cu celalalte departamente.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite