Junior Full Stack Developer
GreenMinds Sp. z o.o.
Cluj-Napoca, Romania
acum 1 minut
source : Just Join IT

Opis stanowiska :

  • Projektowanie i programowanie aplikacji webowych (font-end / back-end);
  • Projektowanie struktur, algorytmów i baz danych;
  • Współpraca z architektami systemów, programistami i właścicielami projektu.
  • Wymagania względem Kandydatów :

  • Znajomość JavaScript, Angular, Node.js, TypeScript i frameworka Express;
  • Znajomość PHP
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz baz NoSQL;
  • Umiejętność obsługi narzędzi wspierających typu npm, Bower, Gulp, Webpack;
  • Znajomość różnych frameworków i narzędzi (jQuery, Bootstrap, Less, Sass, itp.);
  • Znajomość HTML, CSS / SCSS;
  • Umiejętność pracy z repozytorium Git;
  • Umiejętność tworzenia stron dla różnych przeglądarek i rozdzielczości (RWD);
  • Chęć do poszerzania wiedzy oraz komunikatywność.
  • Dodatkowym atutem będzie :

  • Znajomość RabbitMQ, Redis i Web Sockets;
  • Doświadczenie w pracy z docker i kubernetes;
  • Forma współpracy : Umowa o pracę lub B2B

    Raportați această lucrare