Dispecer/coordonator transport international
Lajumate
Tigmandru, Mures
3 zile în urmă

Companie de transport frigorific international pe relatia RO-NL-RO angajeaza coordonator transport

CERINTE

  • minim 3 ani experienta in domeniu reprezinta avantaj
  • cunoasterea legislatiei in domeniul transporturilor
  • bune abilitati de comunicare si negociere
  • permis de conducere cat B
  • cunostinte si abilitati de comunicare in engleza / germana / maghiara
  • capacitatea de decizie si asumarea responsabilitatii
  • RESPONSABILITATI

  • mentinerea relatiei permanente cu clientii / furnizorii / soferii
  • negocierea si transmiterea comenzilor de transport
  • disponibilitate 24 / 24
  • disponibilitate de a calatorii in interes de serviciu in tara si strainatate
  • pastrarea confidentialitatii privind informatiile cu care intra in contact
  • OFERIM

  • pachet salarial motivant in acord cu performanta
  • Publicat prin JobZZ.ro, vezi anunțul complet aici.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite