Manager Categorie Teamdeals.ro
Machteamsoft
BUCURESTI ,Romania
16 zile în urmă
source : wowjob

DESCRIERE JOB

Tipul ofertei : Full time

Nivel Cariera : Student / Entry-Level / Mid-Level / Peste 3 Ani Exp

Locul ofertei : BUCURESTI, Sector 2

DESCRIEREA POSTULUI :

Activitatea presupune administrarea si dezvoltarea unei sectiuni in cadrul platformei TeamDeals.ro

RESPONSABILITATI

  • Crearea si dezvoltarea relatiilor comerciale pe termen lung cu partenerii din domeniu;
  • Studierea si analiza pietei;
  • Identificarea si selectarea furnizorilor, selectarea produselor, listarea si delistarea acestora.

  • Negocierea tuturor conditiilor de achizitie cu parteneri;
  • Analizarea rentabilitatii categoriei de produse gestionate;
  • Gestionarea si actualizarea permanenta a bazei de date cu furnizori si produse;
  • Supervizarea activitatii de executie a vanzarilor (livrare si customer care);
  • Responsabil pentru performanta unitatii de business (orientare pe KPI);
  • Cooperare cu celelalte zone ale companiei in vederea maximizarii productivitatii si eficientei activitatii.

    CERINTE

    Experienta in domeniul de fashion&beauty, cu accent pe vanzare, achizitii, gestionare de key accounts

  • Cunoasterea ultimelor tendinte fashion si anticiparea cerintelor consumatorilor pe acest segment;
  • Experienta anterioara in comertul online

    Competente de comunicare si negociere, scris si verbal

    Personalitate comunicativa si prietenoasa

    Cunostinte avansate de limba engleza; alte limbi de circulatie internationala sunt un plus

    Competenta in utillizarea calculatorului (Microsoft Office).

    OFERTA

  • Salariu fix+comision din vanzari;
  • Acces gratuit la sala : fitness / masaj;
  • Tichete de masa

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite