Muncitori manufacturare piese unicat
KUKA Automatizare Romania SRL
Sibiu
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam colegi noi capabili sa citeasca si sa interpreteze desenul tehnic, absolventi de studii medii sau calificati in manufacturarea de piese unicate pentru urmatoarele departamente :

  • Sudura - necesar cunostinte in precedee dе sudare (avantaj MIG / MAG si WIG)
  • Vopsitorie - necesar cunostinte de vopsitorie industriala sau auto
  • Prelucrari / CNCuri - necesar cunostinte utilizare scule aschietoare si instrumente de masura si cunostinte operare in sistem Heidenhain
  • Descrierea jobului

    Fiecare post de lucru presupune efectuarea diferitelor operatiuni specifice conform planurilor de lucru, verificand corespondenta plan de lucru desen piesa, pentru confectionarea diverselor constructii metаlice / piese unicate (materiale feroase si neferoase) in productia din industria automotive.

    Pentru candidatii care nu intrunesc toate cerintele, exista posibilitatea de instruire la locul de munca.

    Beneficii

  • bonuri de masa (15 lei / zi)
  • asigurare medicala privata (analize, consultatii gratuite nelimitate)
  • pensie privata la implinirea a 5 ani in cadrul firmei
  • transport decontat
  • al 13-lea salariu
  • cantina subventionata
  • alte beneficii conform ofertei interne
  • Raportați această lucrare