Reprezentant vanzari si distributie
SC G& D Impex Srl
Bucuresti, Romania
1 zi în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Prospectarea pietei si vanzarea produselor Sure-Step Antialunecare

Identificarea clientilor si a pietelor de vanzare

Colectare de informatii legate de piata

Intocmirea de rapoarte specifice activitatii

Negociere cu clientii

Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri, etc.)

Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale, etc.

Cerinte

PFA, Studii superioare, experienta min. in vanzari 3 ani si experienta relevanta intr-un mediu competitiv,

Capacitate de organizare si planificare

Persoana dinamica

Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres

Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)

Aptitudini de comunicare verbala si scrisa

Bune abilitati de comunicare si inter-relationare

Target lunar.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Plata salariu atractiv + comision fara limita, eventual PFA, eventual plata cheltuielilor.

Posibilitati de crestere si afirmare.

Intr-o zi poti fi seful tau !

Raportați această lucrare