Lucrator comercial
Integrator Sistem Srl
Galati, Romania
1 zi în urmă
source : BizooJobs

Descrierea postului

Daca vei veni la noi, te vei ocupa de comunicarea cu clientii, efectuarea vanzarilor si intocmirea documentelor aferente (facturi, bonuri fiscale, s.a.).

Cerinte

Cautam o persoana capabila sa lucreze la calculator, responsabila, dinamica, comunicativa si organizata.

Experienta in vanzari constituie un avantaj.

Contacteaza-ne prin e-mail la adresa marketing integratorsistem.ro pentru a atasa CV-ul tau.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim un cadru de munca stabil intr-un colectiv dinamic si prietenos, suport pentru indeplinirea sarcinilor cu succes.

Vei avea program de lucru normal 8 ore / zi, salariu corespunzator + bonuri de masa.

Suntem o companie stabila, cu vechime de peste 20 de ani in comercializarea si prelucrarea metalului pentru constructii, suntem distribuitor autorizat Liberty Steel Galati, precum si al altor firme prestigioase din tara si strainatate.

Te asteptam in echipa noastra !