Strungar si Frezor
AFRISO-EURO-INDEX SRL
Bucuresti
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii sau scoala de arte si meserii Prelucrator prin aschiere;
  • Cunostinte operare strung clasic ;
  • Experienta in domeniu, minim 5ani;
  • Cunostinte foarte bune de desen tehnic;
  • Cunostinte folosire instrumente de masurare, tolerante, abateri de forma si pozitie;
  • Pentru frezor :

  • Cunostinte operare masina de frezat in coordonate 2,5D cu comanda numerica SIEMENS ;
  • Descrierea jobului

  • Realizarea de piese unicat sau serii mici dupa specificatiile tehnice;
  • Masurarea si verificarea pieselor folosind instrumentele de masura;
  • Asigurarea executiei corecte a pieselor, in conformitate cu conditiile de calitate;
  • Pastrarea utilajului si echipamentelor folosite in conditii foarte bune.

    Sediul firmei noastre este central.

    Programul de lucru este : 7 - 15.45 cu pauza de mic dejun de la 9.00 - 9.15 si pauza de masa de la 12.00 - 12.30, 8 ore / zi, de luni pana vineri.

    Beneficii :

  • Salariu in functie de calificare / experienta, bonuri de masa, prime de Paste, de vacanta, de Craciun, asigurare medicala.
  • Oferim locuri de munca sigure si stabile pe termen lung.
  • Raportați această lucrare