Android Developer
Blue Media S.A.
Cluj-Napoca, Romania
2 zile în urmă
source : Just Join IT

Push Notifications (regular)

Kotlin (regular)

Zadania i obowiązki na tym stanowisku :

  • projektowanie i rozwój mobilnej aplikacji Autopay, na platformę Android,
  • dbanie o wysoką jakość kodu,
  • współpraca z zespołem w celu definiowania, projektowania i publikowania nowych funkcjonalności w aplikacji,
  • udzielanie konsultacji i wsparcia podczas wdrożeń wytworzonych komponentów,
  • praca nad poprawą błędów i wydajnością aplikacji.
  • Jakie umiejętności cenimy :

  • minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych z wykorzystaniem Kotlin / Java dla Androida,
  • znajomość zagadnień XML, JSON, API REST, Push Notification,
  • znajomość Firebase SDK,
  • samodzielność w zakresie przydzielonych zadań,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność w zakresie poszukiwania rozwiązań na zadane problemy.
  • Mile widziane :

  • doświadczenie w programowaniu aplikacji natywnych iOS,
  • znajomość zagadnień związanych wykorzystaniem komponentów mapowych oraz geo-lokalizacji w aplikacjach mobilnych.
  • Co lubimy w naszej pracy :

  • stabilność zatrudnienia,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy w 100% zdalnej,
  • współpracę i udział w unikalnych projektach,
  • nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi,
  • benefity dostosowane do potrzeb pracowników.
  • Co dalej :

  • zapoznamy się z Twoją aplikacją,
  • skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI - APLIKUJ!

    Raportați această lucrare