Manager EHS
CONFIDENTIAL
Sibiu
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Cautam o persoana cu initiativa, dornica de a avea performante intr-un domeniu cu tehnologie avansata, care corespunde urmatoarelor :

  • 1. Studii superioare;
  • 2. Atestat Responsabil de mediu;
  • 3. Curs Auditor intern de mediu si SSO;
  • 4. Curs Specialist in Managementul deseurilor;
  • 5. Curs Inspector in domeniul Sanatatii si Securitatii in Munca ;
  • 6. Cunostinte legislative Mediu, Sanatate si securitate in munca;
  • 7. Cunostinte implementare si gestionare Sistem Management Integrat Mediu si SSO;
  • 8. Cunostinte utilizare programe pachetul Microsoft Office;
  • 9. Cunostinte Limba Engleza, nivel avansat.

    Descrierea jobului

    Responsabilitatile principale ale postului sunt :

  • 1. Sa asigure implementarea si gestionarea Sistemului de Management Integrat Mediu si SSO (SMI), in vederea eficacitatii , imbunatatirii continue si mentinerea certificarii SMI;
  • 2. Sa stabileasca obiective de mediu si SSO pentru biroul EHS si sa se implice astfel incat acestea sa fie indeplinite;
  • 3. Sa se implice in indeplinirea obiectivelor la nivel de companie;
  • 4. Se preocupa de respectarea cu strictete a cerintelor clientilor si a celor reglementate.

    Raportați această lucrare