Wordpress Developer (Plugins)
iLabs
Constanța, Romania
2 zile în urmă
source : Just Join IT

WordPress (junior)

Poszukujemy osoby na stanowisko Junior WordPress Developer, która zajmie się tworzeniem i rozwojem wtyczek do WordPressa oraz WooCommerce.

Zakres zadań :

  • tworzenie i rozwój wtyczek do WordPressa,
  • Wymagania :

  • znajomość środowiska WordPress i WooCommerce (wtyczki, szablony, API),
  • podstawowe doświadczenie w tworzeniu wtyczek do WordPressa,
  • znajomość PHP, xHTML, CSS, jQuery,
  • umiejętność pracy z GIT,
  • umiejętność działania zgodnie z wyznaczonym procesem i określonymi standardami,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji ze zrozumieniem.
  • Oferujemy :

  • pracę w modelu zdalnym polegającą na rozwijanie oferty wtyczek i motywów do WordPressa,
  • warunki finansowe uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
  • sprzęt (komputer, monitor),
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy,
  • budżet szkoleniowy,
  • prywatną opiekę medyczną.
  • Raportați această lucrare