Vopsitor Auto( Cluj Napoca)
Smart HR
Cluj Napoca
6 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - Cluj Napoca

Job description - Cluj Napoca

Beneficii : Salariu atractiv, peste media piețeiTichete de masăPrimă de Crăciun și de PaștiMediu de lucru dinamic Cerințe : Studii în domeniuExperiență de minim 1 an în domeniuSpirit de echipăBun organizatorAtent la detalii

Requirements

Responsabilități : Execută lucrările repartizate de șeful de echipă Asigură efectuarea reparațiilor repartizate la standardele de calitate stabilite de companie și de legislația în vigoare Amestecarea şi prepararea corespunzătoare a vopselelor conform reţetei precum şi crearea sau ajustarea culorilor conform instrucţiunilorCapacitatea de a evalua deteriorările de vopsea conform cerinţelor producatorului şi regulilor tehniceUtilizarea şi aplicarea corespunzătoare a materialelor necesare în cadrul procesului de pregătire a vopselei, de la etanşare până la vopsirea completă

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite