DIRECTOR VANZARI ZONAL
SC ELDI BRUTARIA SRL
Tirgu‑Mures
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • experienta in conducerea de personal
  • buna înţelegere a datelor, cifrelor şi indicatorilor de performanţă (KPI)
  • cunoştinte operare PC
  • disponbilitate pentru program prelungit
  • abilităţi de comunicare
  • capacitate de soluţionare a conflictelor
  • munca de teren
  • Responsabilitati :

  • organizeaza si controleaza activitatea magazinelor proprii de care raspunde
  • viziteaza,dezvolta clientii din zona de care raspunde(retele internationale si nationale, clienti traditionali)
  • instruieste, evalueaza si motiveaza personalul din subordine.
  • controleaza nivelul stocurilor pe fiecare magazin, urmareste aprovizionarea magazinelor
  • se informeaza permanent asupra calitatii si cantitatii produselor comercializate
  • de livrare
  • asigura implementarea politicii comerciale a companiei si respectarea procedurilor interne
  • participa la inventarele periodice si asigura buna desfasurare a acestora;
  • intocmeste diverse situatii si rapoarte de activitate la nivelul fiecarui punct de vanzare,pe care le comunica superiorilor ierarhici
  • Beneficii :

  • pachet salarial atractiv-in functie de performante
  • bonuri de masa
  • pachet abonament medical
  • masina
  • telefon mobil
  • sansa dezvoltarii unei cariere intr-o companie de succes
  • Raportați această lucrare