Designer web
SC Creative Online Network SRL
Bucureşti
2 zile în urmă
source : Jobber

Responsabilitati

  • Creatie publicitara
  • Creare machete grafice in vederea tiparirii
  • Creare elemente de identitate vizuala (logo, identitate vizuala)
  • Creare layout-uri pentru site-uri web
  • Verificare tehnica si optimizare a machetelor in vederea tiparirii
  • Prelucrare / ajustare imagini
  • Participarea la sedinte de Brainstorming
  • Program 8 ore / zi
  • Cerinte

  • Cunoasterea obligatorie GRAFICA : Adobe Photoshop, Adobe Flash, Ilustrator
  • Creativitate
  • Talent grafic
  • Constituie avantaj terminarea studiilor in domeniu si cunoasterea : CSS, Html
  • Cunostinte foarte bune de prelucrare imagini
  • Experienta 2-3 ani in realizarea de layout-uri / machete grafice
  • Abilitati foarte bune de comunicare, organizare si planificare
  • Capacitate de lucru in echipa si sub presiunea unor termene limita
  • Rezistenta la stres
  • Cunostintele de : html, css, jQuery, php, mysql reprezinta un avantaj.
  • Beneficii

  • Comisioane din proiecte
  • Raportați această lucrare