Mecanic auto
SC FAN COM SRL
Tirgu‑Mures
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Bun organizator, operativ, ordonat si politicos, capacitate bună de a învăţa; capacitate bună de a înţelege; capacitate de a comunica uşor;
  • spirit de echipă; respect faţă de superiori şi subordonati; atenţie, punctualitate, devotament, cinste, corectitudine, inteligenţă, perseverenţă, dinamism, loialitate faţă de firmă şi comportament etic şi civilizat;
  • Descrierea jobului

  • Verifică starea şi integritatea autovehiculului la intrarea în atelier; comunică recepţionerului defecţiunile sau / şi lipsurile constatate;
  • În timpul lucrului respectă CU STRICTEŢE tehnologiile de reparaţii prevăzute în documentaţia tehnică

  • Se preocupă de menţinerea curăţeniei la locul de muncă (periodic, în funcţie de necesităţi, mătură şi evacuează gunoiul);
  • la sfârşitul programului curăţă locul de muncă, trusele de scule, SDV-urile, utilajele şi aparatura din dotare;
  • Nu are voie să introducă în atelier şi / sau să execute reparaţii la autovehiculele pt. care nu s-a deschis comandă de lucru;
  • Nu are voie să părăsească locul de muncă fără aprobarea sefului.

    Oferta salariala atractiva.

    Raportați această lucrare