Instalator - sudor - brazor
Roambra Company S.R.L.
Timisoara
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Se cere experienta minima in domeniul instalatiilor. Permisul categoria B este un avantaj.

Aplicantul trebuie sa fie

  • motivat, dornic sa progreseze si sa invete noi procedee de sudura / brazare.
  • cababil de a lucra bine in echipa
  • eficient in luarea deciziilor
  • competent din punct de vedere tehnic
  • deschis si comunicativ
  • competentele profesionale si cursurile de calificare reprezinta avantaje
  • Descrierea jobului

    Roambra Company, companie specializata in proiectarea si executia instalatiilor de gaze tehnice si medicale, angajeaza instalator-sudor-brazor pe perioada nedeterminata, cu salariu atractiv.

    Se ofera bonuri de masa.

    Program de lucru de 8 ore.

    Ore suplimentare platite. In functie de orele suplimentare lucrate si de calificare, un angajat poate sa ajunga la 5000 - 7000 RON net / luna

    Transport asigurat.

    Candidatul trebuie sa fie dispus la deplasari. Se ofera diurna si cazare.

    Suntem specializati in :

  • montaj conducte de cupru, aluminiu, otel carbon şi otel inox;
  • instalatii de producere / imbuteliere gaze tehnice (oxigen, azot, argon, dioxid de carbon);
  • instalatii frigorifice in domeniul alimentar;
  • efectuare probe incercari de echipamente si instalatii, proiectare pentru constructii civile si industriale;
  • confectii metalice;
  • compresoare cu piston şi turbocompresoare pentru aer, oxigen, azot, argon;
  • tuneluri criogenice;
  • pompe criogenice;
  • statii de imbuteliere, stocatoare si transport gaze lichefiate : oxigen, azot, argon, dioxid de carbon;
  • cisterne pentru transport lichide criogenice;
  • sisteme instalatii de vaporizare si distributie gaze tehnice;
  • retele de fluide medicale destinate clinici / spitale / laboratoare (oxigen medicinal, protoxid de azot, aer comprimat);
  • instalatii de carburant BIO-DIESEL;
  • instalatii de stocare si distributie gaz petrolifer lichefiat (GPL);
  • constructii civile si industriale (rezervoare / stocatoare industriale de apa, fundatii, structuri de beton,conducte de apa-canalizare, conducte de gaze naturale de joasa, medie şi înaltă presiune;
  • Raportați această lucrare