Agent vanzari
CONFIDENTIAL
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul idel :

  • Abilitati excelente de comunicare, relationare si dorinta de munca;
  • Putere de convingere;
  • Persoana responsabila si de incredere;
  • Competente de operare PC (Word, Outlook, Excel)

    Cunoasterea excelenta a produselor (se ofera training )

  • Orientare spre indeplinirea obiectivelor;
  • Experienta anterioara in vanzari constituie avantaj;
  • Disponibilitate pentru un post cu activitate preponderenta de teren (80 % activitate pe teren)

    Disponibilitate pentru deplasare in tara , la clienti .

    Responsabilitati :

    Contactarea potenţialilor clienţi ai companiei (activitate pe teren)

  • Promoveaza serviciile companiei catre potentialii clienti accesand diverse canale de comunicare;
  • Acopera in permanenta si eficient zona alocata conform programului de rute zilnice;
  • Relationarea excelenta cu clientii;
  • Initiere, vanzare, derulare si finalizare contracte;;
  • Raportarea zilnică a rezultatelor obţinute;
  • Promovarea imaginii şi prezentarea companiei în conformitate cu cerinţele şi standardele acesteia;
  • Întocmirea evidentelor zilnice şi raportarea către coordonatorul de vânzări;
  • Urmărirea situaţiei clienţilor proprii până în stadiul de instalare si ulterior pe parcursul perioadei contractuale.

    Oferta (bonusuri, beneficii) :

  • Salariu fix in conditiile unor realizari minime si comision motivant din vânzări;
  • Mediu de lucru dinamic şi antrenant;
  • Masina in timpul programului de lucru

    Tichete de masa

    Contract perioada nedeterminata , full time (8h / zi) .

    Daca te regasesti in cele mentionate mai sus , esti binevenit in echipa noastra .

    Raportați această lucrare