CONSULTANT SHOWROOM MOBILIER SI SOLUTII DE AMENAJARE
ROMINA FURNITURE
Romania
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • student / studii superioare (arte plastice, design interior)
  • abilitati superioare de comunicare si putere de convingere
  • atitudine pozitiva orientata catre client, optimism, entuziasm
  • usurinta in initierea si sustinerea relatiilor interpersonale
  • spirit de initiativa, flexibil, adaptabil
  • capacitate de lucru in echipa
  • bun negociator
  • bune cunostinte de operare Microsoft Office si Internet (cunoasterea unui program de proiectare constituie un avantaj)
  • acuratete in procesarea comenzilor
  • eficienta, capacitate de a asimila permanent cunostinte noi
  • abilitati de planificare si organizare a activitatilor ce urmeaza a fi desfasurate
  • disponibilitate pentru lucru in week-end
  • seriozitate si responsabilitate
  • RESPONSABILITATI :

  • intampina clientii in showroom-ul companiei , aflat in HOME DESIGN MALL GHENCEA
  • prezinta si promoveaza portofoliul de produse al companiei
  • investigheaza nevoile clientilor si ii consiliaza in alegerea produselor expuse in showroom si in prezentarea cataloagelor de produse
  • ofera consultanta in amenajarea estetica a dormitoarelor
  • propune clientilor si potentialilor clienti un plan de mobilare si amenajare a dormitorului
  • convinge clientii in alegerea produselor companiei
  • mentine relatia cu clientii
  • intocmeste documentele de vanzare
  • pregateste rapoartele de activitate si alte rapoarte speciale cerute de management
  • este responsabil de circulatia documentelor (contracte, facturi, chitante)
  • BENEFICII :

  • participare la traininguri de produs si tehnici de vanzari
  • mediu de lucru dinamic si motivant
  • echipa tanara si entuziasta de profesionisti
  • posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie care aplica o politica de personal bazata pe rezultatele si potentialul resurselor umane
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite