Programator PHP
MERIDIAN GRUP
BUCURESTI ,Romania
15 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilitati :

  • Analizeaza, dezvolta si implementeaza platforme web conform specificaţiilor, la standardele de calitate si de performanta impuse de conducerea companiei;
  • Furnizeaza solutii eficiente la problemele de programare respectand in acelasi timp termenele de livrare stabilite;
  • Respecta si asigura calitatea la nivelul metodologiilor si standardelor de lucru stabilite;
  • Asigura o buna comunicare cu membrii echipei de proiect.
  • CERINTE

  • Experienta de cel putin 3 ani in dezvoltare web;
  • Cunostinte solide de OOP;
  • Cunostinte avansate de MySQL;
  • Cunsotinte solide de Javascript, AJAX si XML;
  • Cunoasterea unui framework PHP si experienta cu un sistem de versioning reprezinta avantaje.
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite