Reprezentant vanzari HoReCa
CRIS PROD COM DISTRIBUTION SRL
Ploiesti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Esti o persoana comunicativa, ambitioasa si energica?
  • Iti doresti sa lucrezi intr-o companie in continua dezvoltare?
  • Ai experienta in vanzari in piata de FMCG de minim 1 an?
  • Iti place sa identifici nevoile clientilor si sa propui solutii rapide si viabile?
  • Reusesti sa-ti expui clar si cu usurinta ideile?
  • Daca raspunsul este DA, noi chiar vrem sa te cunoastem! Te invitam sa aloci putin timp cerintelor de mai jos pentru ca esti cu un pas mai aproape de schimbarea dorita!

    Profilul candidatului ideal :

  • experienta in vanzari in domeniul Horeca - min. 1 an;
  • experienta relevanta in vanzari produse alimentare;
  • cunoasterea pietei din zona alocata;
  • cunostinte solide pe parte de ofertare, intocmire comenzi, incasari la termen;
  • Atitudini si valori :

  • capacitate de auto-organizare, capacitate de analiza;
  • abilitati de comunicare foarte bune, persuasiune;
  • persoana activa, energica, cu viteza de reactie crescuta;
  • orientat catre client, orientat pe gasirea de solutii;
  • persoana responsabila, capabila sa respecte procedurile de lucru;
  • atitudine pozitiva, corectitudine, spirit de echipa.
  • foarte bune abilitati de negociere;
  • cunostinte de operare PC (Word, Excel, e-mail);
  • cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala - nivel mediu;
  • Descrierea jobului

    Principalele responsabilitati ale job-ului de Reprezentant vanzari HoReCa, judetele Teleorman, Arges, Prahova, Brasov, Dambovita

  • dezvoltarea activitatii firmei in zona alocata in concordanta cu politica comerciala;
  • mentinerea relatiilor cu clientii existenti si dezvoltarea acestora;
  • contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia;
  • promovarea produselor si a imaginii companiei la clienti;
  • realizarea obiectivelor alocate;
  • raportari periodice catre superiorul direct;
  • Ca beneficii putem enumera cateva din acestea :

  • tichete de masa;
  • salariul fix + bonus din incasari;
  • telefon mobil cu abonament;
  • autoturism de serviciu;
  • acces la programele de instruire organizate de companie.
  • Va rugam ca CV-urile sa vina la adresa de e-mail : staicu.anda yahoo.com.

    Raportați această lucrare