OPERATOR UTILAJE PRODUCŢIE
SUNIMPROF ROTTAPRINT
Cluj Napoca ,Romania
16 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilitati

  • operarea pe utilaje specifice industriei tipografice şi realizarea produselor la standardele de calitate cerute
  • program de lucru - 3 schimburi
  • CERINTE

  • studii medii - liceu (avantaj : profil tehnic)
  • experienţa în domeniul tiparului - constituie avantaj
  • discriminare vizuală a culorilor şi detaliilor
  • abilităţi tehnice
  • atenţie la detalii, minuţiozitate
  • rapiditate în mişcări, precizie şi dexteritate manuală
  • atenţie concentrată şi distributivă
  • integritate, responsabilitate, rigurozitate, conştiinciozitate, exigenţă
  • rezistenţă la efort fizic şi stres
  • spirit de echipă
  • OFERTA

  • un sistem de salarizare motivant
  • condiţii de muncă la standard comunitar european
  • perspectiva unei cariere în cadrul unei firme de prestigiu
  • transport asigurat la locul de muncă - Apahida
  • Informatii candidatura

    Apahida, jud Cluj, str. Libertăţii, nr. 295

    persoană de contact : Diana Handra

    tel : 0372.647.810 fax : 0372.647.817

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite