CONTROLOR CONFECTII METALICE
SC TERQUA SRL
Romania
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • experienta in constructii sudate (fost sudor, lacatus sudura, controlor sudura);
  • cunoscator de desen tehnic;
  • experienta minim 1 an in control nedistructiv;
  • cunostinte privind calibrarea / etalonarea instrumentelor de masura si control;
  • cunoasterea standardelor ISO 5817, SR EN 1330, SR EN 13018, SR EN ISO 9934, SE EN ISO 17640.
  • Descrierea jobului

  • Asigura controlul cordoanelor de sudura pe fluxul de fabricatie, cat si pentru piesele finite;
  • Intocmeste rapoarte de control conform procedurilor interne;
  • Autorizarile in vigoare pentru VT, MT si UT reprezinta un avantaj.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite