Agent de vanzari
Adison Company
Bacau
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Esti tenace,comunicativ,bun negociator,organizat,muncitor,disciplinat,ai spirit de initiativa,esti obisnuit cu lucrul in echipa,ai studii medii sau superioare,experienta in vanzari,esti posesor de permis de conducere auto cat B si mai ales esti dornic de un castig cat mai mare raportat la performantele tale,te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului

Agenti de vanzari in regim presales.

O buna cunoastere a clientilor din zona de interes si experienta in FMCG pot reprezenta avantaje importante.

Pachetul contine masina si telefon-palmtop-tableta de serviciu, plus posibilitatea obtinerii unor venituri peste medie,corelate cu efortul depus si performantele obtinute.

Raportați această lucrare