Referent resure umane
PRO IDEAL JOBS SRL
Romania
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • spirit organizatoric
  • spirit de echipa
  • bune abilitati de comunicare
  • Dacă ai :

  • Minim 2 ani experienta in Resurse Umane, pe parte de Administrare de Personal
  • Certificare in domeniu
  • Cunostinte solide de legislația muncii
  • Cunostinte de operare în Revisal
  • Cunostinte de operare a pachetului Office
  • Limba Engleza (minim B2)
  • Responsabilitati :

  • Intocmeste si gestioneaza documentele de evidenta a personalului;
  • Se ocupa de documentatia necesara la angajare;
  • Completeaza baza de date dupa fiecare angajare, actualizeaza evidentele de concedii odihna, concedii medicale;
  • Elaborarea documentelor si rapoartelor specifice activitatii din departamentul de resurse umane;
  • Verifica toate pontajele primite de la diversi clienti (pentru personalul in leasing) si trimite mai departe pentru calcul salarial;
  • Suport pentru toate activitatile din departamentul de HR;
  • Completarea si eliberarea adeverintelor necesare angajatilor;
  • Implicarea in mod activ in toate procesele de recrutare pentru diverse pozitii / diversi clienti.
  • Beneficii :

  • Pachet salarial atragator
  • Loc de munca stabil
  • Oportunitati de dezvoltare
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite