Receptioneri, Ospatari, BellBoy pentru Hotel in Otopeni
House Center Srl
Bucuresti, Romania
‎în urmă cu 9 ore
source : BizooJobs

Descrierea postului

Receptioneri, Ospatari, BellBoy pentru Hotel in Otopeni.

1. Receptioner

  • Limba engleza - nivel mediu, cerinta obligatorie (alta limba straina reprezinta un avantaj)
  • Experienta in domeniu minim 2 ani la hotel de 4* / 5*
  • Atentie la detalii
  • Persoana politicoasa, sociabila, punctuala
  • Studii medii
  • Limba engleza - nivel mediu (cerinta obligatorie)
  • Diploma de calificare in domeniu (constituie un avantaj)
  • Experienta de minim 1 an pe un post similar (constituie un avantaj)
  • Prezenta agreabila, amabilitate, atitudine pozitiva, stapanire de sine, disciplina
  • 3. Bell Boy

  • Persoana placuta, sociabila, respectuoasa, punctuala
  • Preferabil sa cunoasca limba engleza la nivel conversational
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • Salariu motivant + bonuri de masa
  • Contract de munca
  • Decontare transport RATB 783 (pentru cei care locuiesc in afara Otopeniului)
  • Posibilitate de avansare in companie
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite