Inginer Electric Junior
GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.
Calarasi
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Gi Group recruteaza Inginer Electric Junior pentru clientul sau, unul dintre principalii jucatori la nivel global in industria barelor de otel.

Cerinte :

  • Absolvent studii superioare cu profil electric;
  • Cunoasterea notiunilor de baza referitoare la conexiunile de inalta,medie si joasa tensiune;
  • Cunostintele necesare pentru citirea si interpretarea schemelor electrice;
  • Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
  • Permis auto categoria B.
  • Responsabilitati :

  • Instalarea si punerea in functiune a echipamentelor, conform celor prevazute in documentatia pusa la dispozitie de producator;
  • Participarea la intocmirea planului de mentenanta preventiva si predictiva;
  • Evaluarea impreuna cu responsabilul de mentenanta electrica nivelul calitativ si cantitativ al eficientei mentenantei electrice;
  • Participarea si propunerea activitatilor de imbunatatire a mentenantei electrice;
  • Crearea, arhivarea si mentinerea tuturor schemelor electrice.
  • Beneficii :

  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonuri de masa in valoare de 15 lei / zi;
  • Bonus anual de performanta;
  • Program de lucru 08 : 30 17 : 00
  • Pachet de relocare format din decontarea permanenta a chiriei si a combustibilului.
  • Pentru mai multe detalii va stam la dispozitie la 0731 520 869 / corina.chiriac gigroup.com

    Raportați această lucrare