Consultant SAP MM/SAP WM
FAIR VALUE
BUCURESTI ,Romania
11 zile în urmă
source : wowjob

Responsabilități :

Analiza şi modelarea proceselor de business

Identificarea şi documentarea condițiilor de testare, a rezultatelor așteptate și a script-urilor de testare

Interacțiunea directă cu clientul și utilizatorii-cheie, prin asigurarea activității de instruire și acordarea de suport de specialitate

Identificarea și documentarea condițiilor de testare, a rezultatelor așteptate și a script-urilor de testare

CERINTE

Experienţă de minim 2 ani în implementarea SAP MM şi / sau SAP WM

Bune cunoştinţe despre opţiunile de configurare MM (Material Management) şi / sau WM (Warehouse Management)

Bună cunoaştere a proceselor de aprovizionare, logistică, inventariere şi / sau gestiunea depozitului

Bune cunoştinţe despre documentaţie, calitate, instruirea userilor şi capacitate de analiză la nivel macro

Abilitatea de a înţelege cerinţele de business ale clienţilor, de a discuta alternative ale designului şi de a livra configuraţii conforme cu cerinţele stabilite

Abilitaţi de comunicare şi prezentare excelente

Cunoştinţe limba engleză

OFERTA

Integrarea într-o echipă dinamică şi motivată

Alocarea imediată pe proiect

Plan de carieră şi pachet salarial atractiv

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite