Asistent medical generalist - MedLife Constanta
MedLife
Constanta
‎în urmă cu 7 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Echipa MedLife Constanta recruteaza colegi noi pentru postul de asistent medical.

Pentru acest rol ai nevoie de :

  • un bagaj solid de cunostinte teoretice si practice;
  • o personalitate empatica, orientata catre pacient si nevoile acestuia;
  • capacitatea de organizare si planificare a timpului si a sarcinilor incredintate;
  • abilitati de lucru in echipa.
  • Descrierea jobului

    Vei avea urmatoarele responsabilitati :

  • sa asiguri asistenta medicala pacientilor, respectand procedurile si protocoalele specifice;
  • sa efectuezi investigatii si manevre specifice;
  • sa informezi pacientii legat de procedurile si protocoalele medicale.
  • Detaliile proiectului :

  • norma intreaga de lucru (full-time);
  • contract cu perioada nedeterminata.
  • Te invitam sa aplici si sa faci parte din echipa MedLife.

    Raportați această lucrare