Operator vanzari prin telefon - Parte
valoris Center
Târgu Bujor, RO
4 zile în urmă
source : Loadjobs

Job Description : Descrierea jobului

Descrierea jobului

Daca vei fi colegul nostru :

  • Vei beneficia de training de comunicare si vanzari;
  • Vei contacta clientii Orange si vei oferi informatii referitoare la produsele si serviciile companiei;
  • Vei vinde serviciile cele mai potrivite fiecarui client;
  • Te vei dezvolta profesional impreuna cu noi.
  • Beneficii :

  • Program flexibil de 8h / zi sau 6h / zi in intervalul 10 : 00 20 : 00, de Luni pana Vineri;
  • Comisioane nelimitate, in functie de vanzarile generate;
  • Acces la training-uri sustinute de specialisti si formare continua;
  • Concursuri lunare cu premii substantiale;
  • Posibilitate de promovare in cadrul companiei

  • Abonament medical la Regina Maria;
  • Posibilitatea de a citi cat mai multe carti din biblioteca Bookster;
  • Training-uri de start-up si training-uri de dezvoltare profesionala;
  • Colegi simpatici (450 in total), concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;
  • Punct de lucru la 5 minute de metrou;
  • Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei.

    Requirements : Candidatul ideal

    Candidatul ideal

    Suntem o echipa dinamica si in continua dezvoltare. Ne plac interactiunile cu oamenii si intotdeauna suntem in cautare de noi modalitati de a ne depasi limitele.

    Daca te regasesti in descriere, te asteptam sa te alaturi echipei noastre de agenti telesales :

  • Iti place sa te afirmi prin performantele personale;
  • Ambitia, inteligenta si abilitatile de comunicare sunt principalele tale puncte forte;
  • Iti doresti sa iti imbunatatesti competentele de vanzare si negociere.
  • P.S. Daca ai deja experienta in domeniul vanzarilor, de abia asteptam sa facem schimb de

    Benefits : Skills :

    Skills : PC, Tele Service

    PC, Tele Service

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite