Micro Space Analyst
BRICOSTORE ROMÂNIA S.A.
Bucuresti
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Persoana analitica si tehnica;
  • Experienta in lucrul cu materialele necesare implantarii produselor : rafturi, mobilier etc ;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Cunostinte de Excel - Nivel mediu;
  • Descrierea jobului

  • Urmareste livarea din punct de vedere termen,cantitativ si calitativ a materialelor pentru implantare;
  • Gestioneaza contractele, avizele si facturile furnizoriilor;
  • Completeaza fisierele de buget si cheltuieli, transmite periodic aceste rapoarte catre persoanele desemnate;
  • Introduce spre analiza departamentului GNFR ofertele de la furnizori;
  • Efectueaza vizite periodice in magazine, este atent si ofera suport la feedback-ul si nevoile colegilor de aici;
  • Tine in mod constant legatura cu colegii de la Planograme, participa activ si ofera solutii tehnice.
  • Raportați această lucrare