Expeditor intern & international
VECTOR LOGISTIC
Sibiu
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • cunoasterea unei limbi straine
  • experienta in domeniu
  • utilizare uzuala PC
  • rezistenta la stres
  • bun negociator
  • Descrierea jobului

  • Asigura exеcutarеа comеnzilor primite de lа cliеnt, precum si negociereа cu transportatorii a comеnzii dе trаnsport (camioаne completе sаu grupajе) pе rute intеrne si internationale
  • Pastreaza permanent legatura cu transportatorii
  • Prospecteaza permanent piata transporturilor
  • Dezvolta in permanenta baza de date cu clienti noi
  • Urmareste respectarea obligatiilor contractuale catre clienti
  • Asigura rezolvarea cerintelor clientilor, concomitent cu sustinerea intereselor firmei
  • Raspunde de elaborarea ofertei personalizate corespunzatoare fiecarui client
  • Salariu competitiv plus bonusuri in functie de realizari
  • Raportați această lucrare