Beauty adviser/ vanzari magazin cosmetice profesionale
Sc Pro Beauty Retail S.R.L.
Timisoara
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii / superioare;
  • Seriozitate si simt al raspunderii;
  • Cunoastere a tehnicilor de vanzari;
  • Capacitate de a lucra independent cu minimum de supervizare;
  • Abilitati interpersonale, flexibilitate si orientare catre rezultat si client;
  • Motivata de rezultate;
  • Calificarile de vanzator reprezinta un avantaj;
  • Experienta sau calificare in domeniul coafura,cosmetica,make up si manichiura reprezinta un avantaj.
  • Descrierea jobului

  • Promoveaza si vinde produsele din portofoliul companiei;
  • Aranjeaza estetic marfa pe rafturi;
  • Respecta regulile de vanzare a produselor (bonul fiscal etc);
  • Respecta regulile interne ale companiei;
  • Raspunde de incasarile zilnice;
  • Mentine magazinul deschis in timpul orelor de program;
  • Propune produse pentru retur;
  • Propune activitati de marketing cu caracter local.
  • Efectueaza receptia marfii si intocmeste documentele necesare (NIR, verificarea marfii cantitativ si calitativ);
  • Mentine curatenia si igiena in magazin;
  • Magazinele se afla in centre comerciale si Mall-uri.
  • Raportați această lucrare