INGINER CONSTRUCTOR
SMART & FAST CONSTRUCT SRL
Constanta
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare cu profil tehnic, calificare ca inginer constructor;
  • Competente tehnice - cunostinte legate de constructii drumuri si poduri sau constructii civile si industriale;
  • O buna cunoastere a programelor de devize, acolo unde este cazul;
  • Capacitatea de a lucra pe proiecte cu respectarea termenelor limita impuse de acestea;
  • Abilitati de organizare, coordonare si comunicare persuasiva;
  • Permis categoria B;
  • Descrierea jobului

  • Coordonarea, urmărirea şi controlul lucrării cu respectarea planurilor şi termenelor de execuţie - recepţia echipamentelor şi materialelor în şantier, coordonarea activităţii de predare-preluare a frontului de lucru;
  • Coordonarea subcontractorilor şi a personalului în şantier, urmărirea respectării termenelor şi luarea măsurilor necesare pentru respectarea acestora, verificarea respectării standardelor de calitate şi a metodelor de execuţie, a încadrării în bugete

    Întocmirea tuturor documentelor necesare pentru buna gestionare a personalului( aproximativ 15- 25 de oameni), echipamentelor şi materialelor încredinţate.

    Întocmirea şi semnarea tuturor documentelor ce ţin de lucrările coordonate situaţii de lucrări, raportări periodice, pontaje.

    Participarea la recepţia internă a lucrărilor şi la predarea acesteia către beneficiar.

    Raportați această lucrare