Office Manager
X Architecture & Engineering Consult SRL
Romania
8 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Cunostinte bune de operare MC Office (Word, Excel, Power Point)
  • Limba engleza scris si vorbit
  • Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
  • Capacitatea de a respecta termene limita
  • Atentie catre detalii
  • Placerea si abilitatea de a invata lucruri noi
  • Personalitate energica, amabilitate si eficienta
  • Descrierea jobului

  • administrează şi coordonează toate activităţile din cadrul sediului firmei (office);
  • crează şi implementează politicile din cadrul sediului firmei (office);
  • monitorizează personalul din cadrul sediului firmei;
  • menţine ordinea şi disciplina în cadrul personalului;
  • obţine aprobări privind diverse situaţii apărute în cadrul office;
  • colaborează cu departamentul resurse umane la crearea de politici şi proceduri pentru recrutarea, consilierea şi instruirea personalului;
  • administrează echipamentele de birou şi încheie contracte de service şi mentenanţă pentru acestea;
  • întocmeşte şi actualizează inventarul cu obiectele şi materialele din cadrul sediului firmei (office);
  • pregăteşte şi transmite corespondenţa în numele firmei;
  • primeşte şi plăteşte facturile de utilităţi, materiale de birotică şi consumabile;
  • se asigură de faptul că angajaţii au toate materialele necesare pentru o bună desfăşurare a activităţii;
  • prognoza privind achiziţia de diverse materiale;
  • răspunde de ordinea şi curăţenia în cadrul sediului firmei;
  • face aranjamente de ordin logistic pentru şedinţe şi întâlniri;
  • intocmeste diferite situatii solicitate de catre management
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite