CONTROLOR DE CALITATE - AUTOMOTIVE
MULTICO srl
Romania
12 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Organizat, metodic si orientat pe detalii
  • Experienta de minim 1 an in control calitati constituie avantaj
  • Seriozitate, responsabilitate, abilitati de comunicare, spirit de lucru in echipa
  • Disponibilitate si flexibilitate;
  • Acuitate vizuala;
  • Operare PC constituie un avantaj;
  • Descrierea jobului

  • Realizeaza inspectia calitativa a produselor in baza instructiunilor de lucru si mostrelor puse la dispozitie;
  • Intocmeste rapoartele aferente activitatii curente de inspectie de calitate;
  • Informeaza permanent superiorii, stabileste masuri de imbunatatire a calitatii.
  • Contribuie la optimizarea calitatii produselor livrate catre client
  • Beneficii :

  • Pachet salarial motivant
  • Training-uri de specialitate : IPC, VDA, WELCOME TO QUALITY
  • Cursuri de pregatire profesionala : Engleza , PC etc
  • Mediu de lucru tanar si dinamic
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Bonuri de masa
  • Transport decontat
  • Al 13-lea salariu;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite