Manager Produse Proaspete
Cora
Cluj, RO
2 zile în urmă
source : Târgul de Cariere
  • DENUMIRE POST : Manager raion produse proaspete
  • DESCRIEREA POSTULUI :
  • este responsabil de rezultatele financiare ale raionului , de gestionarea raionului prin planificarea ,coordonarea , si supervizarea activitatii ,A personalului din subordine ,respectand strategia si politica angajatorului.
  • este garantul gestiunii comerciale a raionului si a ambiantei din raion ,
  • este responsabil pt acuratetea prezentarii produselor si corectitudinii afisarii preturilor produselor din raion.
  • CERINTE :
  • Dinamism, indemanare, , spirit de organizare si si o collaborate cat mai stransa cu subalternii.

    Studii : superioare, de preferat in domeniul economic

    Experienta profesionala in domeniul comercial / managerial de minim 2 ani

    Implicare, receptivitate, flexibilitate

  • BENEFICII :
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

    Tichete de masa

    Asigurare medicala la o clinica privata

    Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul comercial.

    DATE DE CONTACT :

    Vino cu CV-ul la serviciul clienti cora( Bld.1 Decembrie, 1918, Nr.142, Cluj-Napoca) de luni pana duminica, orele 08 : 00-

    22 : 00 sau trimite-l pe adresa de email bdascalu dgromania.ro

    Pentru detalii sunati la : 0264506500, 0264506595

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite