Back Office Support HU- Depozit Chiajna
eMAG
Chiajna, Romania
38 zile în urmă

Back Office Support HU - Depozit Chiajna

La eMAG, avansam rapid si ne place ceea ce facem. Daca esti pasionat de job-ul tau, fie ca oferi consultanta unui client sau scrii o linie de cod, si tintesti sus, atunci locul tau este in echipa noastra.

Responsabilitati

  • Executa in conditii de calitate si eficienta solicitarile venite;
  • Respecta norma stabilita de conducerea companiei privind desfasurarea activitatii;
  • Raspunde in fata superiorului ierarhic pentru activitatea desfasurata;
  • Raspunde de bunurile materiale luate pe inventar propriu;
  • Respecta programul de lucru si durata pauzelor acordate;
  • Sarcinile de serviciu nu sunt limitate, se vor completa ori de cate ori este nevoie pentru bunul mers al activitatii.
  • Cerinte

  • Comunicarea directa cu firmele de curierat, in vederea realizarii obiectivelor propuse livrare / retur / pick-up;
  • Verificarea informatiilor primite din partea firmelor de curierat;
  • Utilizarea pachetului Office (Microsoft Word, Excel, Outlook (reprezinta un avantaj marea parte din aceste solicitari vin pe e-mail);
  • Utilizarea programelor de software ale companiei, copiator, fax automat, telefon, e-mail, internet.
  • Beneficii

    Stim ca beneficiile sunt importante, de aceea iti oferim o gama variata :

  • Un buget lunar pe care il poti folosi pentru beneficii flexibile - tichete de masa, pachete turistice, cursuri de dezvoltare profesionala, pensie privata;
  • Discount de angajat;
  • Pachet salarial competitiv - salariu fix si bonusuri in functie de performanta;
  • Abonament medical;
  • Acces la biblioteca Bookster;
  • Fructe proaspete la birou, sucuri, apa si cafea;
  • Oferte negociate pentru tine (telecom, banking, food, sport si altele);
  • Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera.
  • Aplică