ELECTRICIENI - in Olanda
DK Recruitment Services s.r.o.
Romania
35 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Alege sa lucrezi in Olanda pe postul de ELECTRICIAN

Se accepta doar candidati care vorbesc engleza sau germana la nivel conversational!

Avem posturi disponibile pentru :

  • Electricieni industriali
  • Electricieni navali
  • Electricieni în construcții
  • Constructori de tablouri electrice
  • Electricieni offshore
  • Electricieni E & I
  • Proiectele noastre sunt în principal în rafinării, centrale electrice, fabrici etc. în zonele industriale.

    Descrierea postului :

  • lucrări de Instalatii electrice
  • tragerea cablurilor
  • efectuarea de trasee de cablu
  • conectarea și construirea tablourilor electrice
  • conectarea diferitelor dispositive electrice
  • punerea în funcțiune a sistemelor electrice
  • Descrierea jobului

    Informatii suplimentare :

    Se accepta candidatii care vorbesc limba engleza sau germana la nivel conversational !

  • Experiențe cu instalații electrice în fabrici, obiecte industriale
  • Abilitatea de a interpreta desen tehnic
  • Experienta cu instalarea tablourilor electrice, dispozitive, tragerea cablurilor
  • Experienta in instalarea si montajul panourilor de inalta tensiune, transformatoarelor, cablurilor
  • Abilitatea de a lucra în înălțimi (schele)
  • Ceea ce oferim :

  • Salariu lunar de la 2100 EUR net / lună + ore suplimentare
  • Cazare : Oferită și plătită de către angajator, GRATUIT
  • Transport Romania Olanda este suportat de catre candidat, angajatorul ofera 100 de euro pentru transport dupa prima zi de lucru
  • Contract de muncă Olandez, pe perioadă nedeterminată
  • Sprijin în obținerea numărului de înregistrare și cont bancar
  • Candidatii trebuie sa duca cu ei echipament de protectie si trusa de scule / unelte

    Trusa de scule si unelte se poate achizitiona si de la angajator contra sumei de 280 de euro

    După sosirea angajaților în Olanda / Germania următorul pas este obținerea certificatului VCA

    VCA este un curs de protecția mucii care va fi valabil 10 ani. Angajații care dețin această licență / certificat pot lucra oriunde în Europa pe diferite proiecte mari.

    Certificatul VCA este GRATUIT.

    Contribuția socială va fi plătită conform legii fiecărei țări. De exemplu, dacă angajatul va lucre în Țările de Jos, atunci contribuția socială va fi plătită în Țările de Jos.

    Dacă va fi Germania, atunci contribuția socială va fi plătită în Germania.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite