SENIOR SALES MANAGER - VAN SALE
FLORIA INTERNATIONAL WHOLESALE SRL
Romania
19 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Disponibilitate pentru un post cu activitate preponderent de teren, dinamica;
  • Minim 1 an experienta in vanzari;
  • Minim studii medii (diploma de bacalaureat);
  • Permis de conducere categoria B;
  • Abilitati de munca in echipa;
  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • cunostințe operare PC;
  • Descrierea jobului

    Vanzare de flori si plante pe rute Van Sale

  • stabileste impreuna cu managerul de vanzari rute stricte si eficiente atat din punct de vedere al vanzarilor cat si al costurilor.
  • responsabil pentru stabilirea politicii comerciale pentru clientii din portofoliu
  • responsabil de portofoliul de clienti pe rute prestabilite, indeplinirea obiectivelor de vanzare si marja comerciala
  • responsabil pentru dezvoltarea portofoliului de clienti pe rutele existente si deschidere de rute noi
  • implementarea diverselor initiative / proiecte care se deruleaza in perioada respectiva la anumiti clienti
  • urmarirea recuperarii creditelor din piata.
  • Se oferă :

  • oportunitatea de a face parte dintr-o echipă de profesioniști în vânzări, precum și de a învăța celemai b une practici din domeniu;
  • posibilitatea de a lucra cu unele dintre cele mai iubite produse : florile și plantele;
  • avantajul de a folosi tehnologie de ultimă oră;
  • oportunități reale de avansare si dezvoltare în carieră;
  • salariu atractiv + bonus legat de performanțele din vânzări;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite