Operator Vanzari prin Telefon
LabormedAlvogen
Romania
28 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent studii superioare;
  • Experienta in vanzari minim 1 an sau implicare in activitati extracurriculare;
  • Capacitate de prioritizare, capacitate de analiza si sinteza;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Atitudine pozitiva, spirit de echipa, proactivitate;
  • Bune cunostinte de operare PC, Word, Excel.

    Descrierea jobului

  • Introduce in sistem comenzile primite de la colegii din teren, acordand discounturile conform termenilor stabiliti;
  • Factureaza comenzi si face programari de plati;
  • Trimite rapoarte de vanzari si incasari;
  • Mentine si dezvolta relatii de colaborare cu clientii din zona sa de actiune si cu partenerii distribuitori;
  • Promoveza produsele companiei si prezinta ofertele comerciale clientilor alocati;
  • Raspunde solicitarilor de comanda primite de la clienti;
  • Realizeaza planul de vanzari si alte obiective stabilite de catre Managerul Direct;
  • Raspunde de corespondenta intre punctul de lucru si colegii din teren;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite