Medic/Tehnician Veterinar
S.C. Farmavet S.A.
Galati
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Esti pasionat de domeniul farma? Iti place sa lucrezi cu oamenii? Vrei sa faci parte dintr-o companie in plina dezvoltare?

Atunci te asteptam in echipa Farmavet.

Cautam o persoana care :

  • Are studii finalizate in domeniul veterinar sau farmaceutic : medic veterinar, tehnician veterinar, asistent farmacie umana;
  • Are abilitati de comunicare si negociere;
  • Este perseverenta, orientata spre solutii si rezultate;
  • Are cunostinte de operare PC (Word, Excel, Outlook).

    Descrierea jobului

    Farmacistul Veterinar va fi responsabil pentru :

  • Vanzarea produselor farmaceutice / accesorii / hrana;
  • Eliberarea produselor farmaceutice, conform legislatiei in vigoare;
  • Implicarea directa in aprovizionarea si gestionarea produselor din stocul farmaciei;
  • Promovarea portofoliului de produse clientilor farmaciei;
  • Stabilirea si mentinerea unei bune relatii cu toti clientii farmaciei.

    Noi oferim :

  • Un mediu placut si dinamic intr-o companie in continua expansiune;
  • Dezvoltare profesionala si instruire constanta;
  • Salariu fix+comisioane din vanzari+tichete de masa.

    Raportați această lucrare