Manichiurist
Farmec SA
Cluj‑Napoca
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

În calitate de coleg / ă, obiectivul dvs. va fi oferirea de consultanță și servicii clientelei, programarea clientelei, executarea masajului pentru mâini, executarea și finisarea manichiurii clasice.

Cerinţe :

  • Calificare de specialitate (Manichiură);
  • Constituie avantaj : Cursuri de perfecționare manichiurist;
  • Abilităţi foarte bune de comunicare şi de organizare;
  • Atitudine orientată către client - prezenţă agreabilă, amabilitate în relaţiile cu clienţii.
  • Ce competențe am dori să dețineți :

  • Muncă în echipă;
  • Rezolvarea de probleme şi luare de decizii;
  • Managementul resurselor : capacitatea de planificare, organizare, monitorizare a resurselor, în vederea atingerii obiectivelor setate;
  • Creativitate : capacitatea de a veni cu idei originale sau inovative.
  • Descrierea jobului

    Locația : Atelierul de Frumusețe Farmec, Cluj-Napoca

    Forma de angajare : contract individual de muncă pe perioadă determinată - 2 ani.

    Principalele responsabilități :

  • Efectuarea la cel mai înalt standard profesional activități specifice calificării : manichiură clasică, masaj după manichiură, pictura unghiilor;
  • Oferirea de consultanţă clienţilor privind produsele solicitate / recomandate;
  • Promovarea imaginii companiei în rândul clienţilor;
  • Rezolvarea operativă a eventualelor reclamaţii ale clienţilor;
  • Efectuarea recepţiei cantitative şi calitative a produselor necesare pentru Atelierul de Frumusețe;
  • Supravegherea permanentă a clienților, buna deservire a acestora și informarea profesională corectă;
  • Încasarea contravalorii serviciilor prestate.
  • Ce vă putem oferi noi :

  • Pachet salarial motivant, compus din salariu fix și bonus din vânzări (conform gradului de îndeplinire al obiectivelor lunare / targetului), tichete de masă, decontare abonament de transport în comun, premii și bonusuri ocazionale (primă de vacanță, de sărbători, etc.
  • zi liberă plătită cu ocazia aniversării zilei de naștere, traininguri dedicate;
  • Oportunitatea de a vă dezvolta într-o companie cu tradiție și într-un mediu dinamic și provocator.
  • Raportați această lucrare