AGENT COMERCIAL HoReca/Retail
SC PROSONIC PRODCOM SRL
Cluj‑Napoca
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca esti o persoana ambitioasa, organizata, onesta si cu reale abilitati de comunicare si relationare, te asteptam sa te alaturi echipei noastre, pe pozitia de Agent Comercial , in cadrul uneia dintre cele mai dinamice companii de distributie bauturi alcoolice si non-alcoolice (fondata in 1992) din judetul Cluj.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati :

  • mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale cu clientii actuali (vanzare directa);
  • dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • implementarea politicilor companiei si a standardelor de calitate in functie de tipul de locatie;
  • implementarea si monitorizarea promotiilor;
  • Se ofera :

  • 1. un loc de munca stabil, cu reale posibilitati de dezvoltare profesionala;
  • 2. pachet salarial motivant (salariu fix+bonusuri de performanta), masina de serviciu, telefon;
  • Raportați această lucrare