Fullstack Software Engineer
ERLI S.A.
Iasi, Romania
2 zile în urmă
source : Just Join IT

Node.js (regular)

Miejsce pracy : Poznań lub zdalnie

Poszukujemy osób na stanowisko Mid Software Engineer.

Twój zakres obowiązków :

  • Rozwój oprogramowania autorskiej platformy marketplace opartej na nowoczesnej technologii;
  • Tworzenie, projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań;
  • Opieka nad platformą oraz naprawa zgłaszanych błędów.
  • Nasze oczekiwania :

  • Znajomość Node.js, React, TypeScript;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnych stanowiskach;
  • Chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy.
  • To oferujemy :

  • Stabilną współpracę w strukturach spółki z branży e-commerce, rozwijającej na rynku własną platformę typu marketplace;
  • Współpracę w oparciu o wybraną przez kandydata formę umowy (umowa o pracę lub w oparciu o działalność gospodarczą);
  • Pracę na samodzielnym stanowisku, w dobrej atmosferze i przyjaznym środowisku;
  • Możliwości rozwoju poprzez ścisłą współpracę z biznesem ;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dofinansowanie pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie), zniżki na posiłki w bistro;
  • Komfortowe miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu przy ulicy Kopanina 34 w Poznaniu (darmowy parking przed biurem);
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Jak wygląda proces rekrutacyjny?

    1. Rozmowa techniczna - live coding.

    3. Decyzja : )

    Zachęcamy do aplikowania!

    Raportați această lucrare