Tehnician - Sisteme stingere incendiu
CONFIDENTIAL
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii tehnice de profil sau cursuri de calificare urmate anterior;
  • Experienta dovedita in acelasi dimeniu de activitate sau in domeniu similar;
  • Entuziasm si dorinta de a face munca de calitate in termenii stabiliti;
  • Disponibilitate pentru lucru in sistem planificat cu rute zilnice;
  • Cunoasterea instalatiilor sanitare si cele de limitare si stingere incendiu de la marii producatori de profil constituie un avantaj major;
  • Cunoasterea normativelor si standardelor aplicabile;
  • Alte cunostinte solide in domenii de activitate conexe (Ex instalatii electrice, automatizari) sunt apreciate;
  • Seriozitate, punctualitate, atenție pentru detalii, responsabilitate pentru activitatile efectuate, capabil sa respecte termene de finalizare, spirit de echipa;
  • Descrierea jobului

  • Punerea in functiune a sistemelor si instalatiilor de limitare si stingere a incendiilor;
  • Efectuearea verificarilor curente de stare a sistemelor si instalatiilor de limitare si stingere a incendiilor;
  • Asigurarea mentenantei sistemelor si instalatiilor de limitare si stingere a incendiilor;
  • Testarea sistemelor si instalatiilor de limitare si stingere a incendiilor in conformitate cu legislatia in vigoare;
  • Repararea instalatiilor de tip ACS;
  • Planificarea si raportarea activitatii;
  • Cunoasterea legislatiei in domeniu;
  • Raportați această lucrare