Agent vanzari servicii fixe Orange Romania
Connect Mobile Telecom - Partener Orange Romania
Targoviste
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Eşti o persoană pasionată de lucrul cu oamenii? Îţi doreşti o carieră în vânzări? Eşti în căutarea unui job care are un mare impact asupra oamenilor?

Atunci alătură-te echipei noastre...

În prezent echipa Connect Mobile Telecom este în căutare de noi colegi! Dorim să cunoaştem persoane dinamice, ambiţioase şi care să contribuie la dezvoltarea departamentului de vânzări!

Cerinţe

Pentru a face parte din echipa noastră este necesar să fii o persoană comunicativă, serioasă şi perspicace. Un must have este permisul de conducere, abilitatea de a aborda direct clientii (personele fizice) la domiciliul acestora și dacă mai ai și experienţă în acest domeniu este perfect.

Descrierea jobului

  • Promoveaza serviciile si produsele Orange Romania
  • Identifica potentialii clienti si informatiile relevante despre acestia in vederea initierii procesului de vanzare;
  • Viziteaza direct clientii pe baza unui program prestabilit;
  • Negociaza si finalizeaza procesul de vanzare conform termenilor agreati cu clientii, respectand procedurile existente;
  • Incheie direct contracte cu clientii pentru serviciile si produsele Orange Romania;
  • Atinge si depaseste targetul lunar de vanzari prin contactarea directa a clientilor;
  • Dezvolta relatii bazate pe incredere si credibilitate cu clientii;
  • Oferta (bonusuri, beneficii) :

  • Salariu fix;
  • Comision motivant din vanzari;
  • Transport asigurat pe teren;
  • Posibilitati reale de promovare;
  • Program de lucru flexibil;
  • Contract de munca perioada nedeterminata;
  • Raportați această lucrare