Agent vanzari produse profesionale pentru ingrijirea parului
S.C. CONCEPT BEAUTY DISTRIBUTION S.R.L.
Ploiesti
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Absolvent de studii medii / superioare.

  • Abilitati de comunicare, negociere si relationare cu clientii.
  • Permis de conducere cat. B.
  • Disponibilitate la deplasari in interes de serviciu, intern si extern.
  • Operare PC (Word, Excel, Internet, Email).
  • Dinamic, jovial si focusat pe realizari si pe construirea unei relatii profesionale mutual benefica.
  • Locatia jobului :

    1 job - Prahova / Dambovita

    1 job - Dolj

    Descrierea postului :

  • Mentinerea relatiilor cu clientii deja existenti.
  • Prospectarea pietei si identificarea de clienti noi.
  • Urmarirea respectarii clauzelor contractuale (inclusiv incasarea facturilor).
  • Culegerea / procesarea de informatii privind piata profesionala de infrumusetare.
  • Oferirea de consultanta tehnica si suport clientilor in vederea comenzilor si utilizarii produselor profesionale de infrumusetare(coafor).
  • Punerea in aplicare a politicii de vanzari in vederea indeplinirii obiectivelor cantitative si calitative ale companiei.
  • Beneficii :

  • Recompensarea direct legata de performanta si de dorinta de implicare in dezvoltarea companiei.
  • Program sustinut de dezvoltare si educatie.
  • Program dinamic de recompensare a celor mai eficienti angajati.
  • Masina de serviciu / smartphone / tableta.
  • Raportați această lucrare