MAISTRU / COORDONATOR MECANIC
SC SOMACO GRUP PREFABRICATE SRL
Sebes
‎în urmă cu 18 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Experienta in coordonare echipa mentenanta echipamente industriale
  • Calificare in meseria de mecanic / electromecanic; Scoala de maistri - constituie avantaj
  • Persoana cu aptitudini si capacitate de coordonare echipa
  • Abilitati organizatorice
  • Spirit de initiativa si atitudine proactiva
  • Simt tehnic dezvoltat
  • Descrierea jobului

  • coordonare echipa mentenanta
  • executie lucrari specific de mentenanta
  • implementare proceduri mentenanta si urmarirea functionarii acestora.
  • Raportați această lucrare